SPRÁVA LICENCE

 

Licenci, ktero používáte v programu BONZÁK, nebo v programech ŠPEH, je možné zobrazit. Dále je možné zobrazit licenční ujednání EULA.

 

LICENCE

Popis: 09

V okně licence je vidět, které licenční údaje byly zadány při nákupu. Je vidět, jméno firmy (případně DEMO), typ licence, počet sledovaných ŠPEHů a licenční čísla. Samozřejmě se dočtete, že program je chráněn autorským zákonem.

Změnu licence budete potřebovat ve dvou případech.

1) Vyzkoušeli jste si program a nakoupili jste licenci. Je tady třeba změnit zkušební licenci DEMO na časově a funkčně neomezenou.
2) Již jste měli licenci a nakoupili jste novou licenci. Nákup nové licence by mohl být kvůli  rozšíření počtu ŠPEHů, nebo upgrade z licence "malá" na "plná".

Tlačítko změna zruší informace o licenci. Pro zadání nové licence je třeba program ukončit a spustit znova. Před spouštění se zobrazí průvodce aktivací programu.

 

LICENČNÍ UJEDNÁNÍ - EULA

V druhé záložce si můžete přečíst licenční ujednání. Je to stejné licenční ujednání, které jste odsouhlasili při instalaci programu ŠPEH i BONZÁK. EULA je též k dispozici na internetových stránkách Delfin software.

Popis: 10