FILTROVÁNÍ VÝPISU PROVOZU

 

Pokud výpis obsahuje příliš mnoho informací, je možné množství omezit a zobrazit pouze informace odpovídající filtru.

Popis: 05

 

Filtr je rozdělen do dvou částí

1) OKNA – je přístupná v obou typech výpisu a omezuje seznam aktivních oken

2) KLÁVESNICE, MYŠ – je přístupná pouze při zobrazení všech informací o provozu. Omezuje zobrazení úhozů na klávesnici a klikání na myš.

 

 

FILTR „OKNA“

Možnosti zadání jsou vyobrazeny na obrázku výše.

 

Seznam oken pro filtr se aktualizuje v okamžiku, kdy zobrazíte okna, nebo je vyfiltrujete, proto je možné použít filtr až v okamžiku, kdy máte zobrazena okna v pravé půlce programu. V seznamu je možné vybrat více položek. Poslouží Vám k tomu zmáčknutá klávesa CTRL a klikání na jednotlivé položky, nebo můžete použít klávesu SHIFT pro zadání rozsahu od řádku do řádku. Výběr více řádků se ovládá stejně, jako když vybíráte např: více složek, nebo souborů v průzkumníku Windows.

 

Seznam je možné zadat i do řádku. Pokud chcete zadat více oken, oddělte je čárkou. Při vyhledávání z řádku se hledá v záhlaví oken přesně text, který je mezi čárkami. Pokud mezi čárky zadáte mezeru, bude hledat text i s mezerou. 
Např. zadáte "FIS, Škoda", bude vyhledávat okna, která obsahují ve svém záhlaví texty "FIS" nebo " Škoda" (Škoda s mezerou před slovem).

 

Jelikož je seznam oken pro filtr generován při novém zobrazení seznamu oken, nebo při filtrování, je možné zadat okna pro filtr postupně. 
Např: budete chtít vyhledat okna pouze soukromého procházení internetu. Postup:  zadáte vyhledat jména prohlížečů "Firefox,Internet Explorer, Chrome". V tomto filtru zjistíte, že soukromé brouzdání internetem provádí uživatel pouze v Google Chrome, proto nově zadáte "Chrome". Po zobrazení oken pouze aplikace Firefox, můžete následně přidat jen některé stránky, např: "Chrome,Novinky.cz". Takto zadaný filtr Vám ukáže pouze okna aplikace Chrome, když uživatel zobrazoval stránky na serveru Novinky.cz.

 

Ruční zadání filtru je citlivé na velikosti písmen, je nutné dodržet velká a malá písmena.

Všechny uvedené názvy programů nebo firem jsou vybrány náhodně, nemají charakter reklamy, nebo jiného komerčního sdělení.

 

 

 

 

FILTR „KLÁVESNICE, MYŠ“

Náhled na možnosti filtru.

Popis: 06

 

Možnosti tohoto filtru jsou dle obrázku patrné a nepotřebují bližší komentář.

Pokud budete chtít zobrazit pouze to, co uživatel napsal např. ve Wordu, je vhodné zaškrtnout „pouze klávesnice“ a klikání ve Wordu myší se schová a tudíž nebude vadit ve výpisu.

 

Co váš ještě může zajímat:

PROVOZ

ZADÁNÍ ZOBRAZENÍ

VÝPIS OKEN

FILTR VÝPISU