ZADÁNÍ OTISKŮ OBRAZOVEK

 

Zobrazit otisk je velmi jednoduché. Postup je velmi snadný, provádí se ve dvou krocích.

1) výběr ŠPEHu, uživatele a období
2) výběr otisků ze seznamu dostupných

 

VÝBĚR ŠPEHu, UŽIVATELE A OBDOBÍ

Popis: 28

Tento postup je stejný jako v jiných záložkách BONZÁKu. Nejdříve z rozbalovací roletky vyberte ŠPEH, následně klikněte na tlačítko "Vyberte období a uživatele". Tím se Vám zobrazí okno pro výběr.

 

VÝBĚR OTISKŮ

Popis: 29

 

Pokud vyberete období s uživatelem, vyplní se dle otisku obrazovky v levé části programu seznam dostupných otisků. Každý otisk má svůj řádek v seznamu. Každý řádek ukazuje čas, kdy byl sejmut a jméno přihlášeného uživatele. Jméno uživatele se Vám bude hodit, pokud má k počítači přístup více uživatelů a vy budete chtít sledovat jen jednoho uživatele.

 

Jak vybrat jeden obrázek?

Stačí vybrat jeden řádek v seznamu dostupných otisků.

 

Jak vybrat více otisků ?

Výběr více řádků provede stejným způsobem, jako při výběru více složek, souborů v průzkumníku Windows. Můžete použít klávesu CTRL pro výběr jednotlivých řádků, nebo klávesu SHIFT pro výběr více řádku od prvního vybraného k poslednímu vybranému. 
Pokud jste si jisti výběrem, klikněte na tlačítko "Zobrazit pouze vybrané obrázky".

 

Jak vybrat všechny otisky ?

Zobrazit všechny otisky je stejně jednoduché, jako zobrazit jeden otisk. Stačí jedno kliknutí, pro všechny otisky na tlačítko "Zobrazit všechny obrázky najednou". Po kliknutí se označí všechny otisky v seznamu v pravé části se zobrazí všechny obrázky.

 

Co vás ještě může zajímat:

OTISKY OBRAZOVEK

VÝBĚR OTISKU

ZOBRAZENÍ